Гуртожиток та їдальня

Їдальня

Їдальня Козятинського МВПУЗТ розміщена в побутовому корпусі, має простору залу на 350 посадкових місць та харчоблок. Зала їдальні обладнана сучасними меблями, гарно оздоблена у народному стилі. Для підтримання комфортної температури повітря в залі розміщено кондиціонери.
Оснащення харчоблоку їдальні відповідає нормам НАССР та рекомендаціям Міністерства освіти і науки України.

Житлово-побутові умови проживання здобувачів освіти у гуртожитку

В Козятинському МВПУЗТ два типових гуртожитки проєктною потужністю 450 місць з двомісними та тримісними кімнатами. Тут створені всі умови для проживання та навчання здобувачів освіти.
Гуртожитки  забезпечені кухнями з електроплитами, мікрохвильовими печами, побутовими холодильниками. Також є душові кімнати, оснащені бойлерами (по 400 л) для нагрівання води, умивальні, ізолятор, внутрішні санвузли, тренажерні зали, кімнати для самопідготовки, актові зали, читальна зала з комп’ютером, підключеним до мережі Інтернет. В гуртожитку працює інтернет-кафе з безкоштовним wi-fi. Вікна замінено на металопластикові.
Жіночий гуртожиток знаходиться в 4-х поверховій будівлі, нараховує 82 кімнати. Чоловічий гуртожиток знаходиться у 3-х поверховій будівлі, нараховує 90 кімнат.  Жилі кімнати забезпечені ліжками, шафами для одягу, тумбочками, столами. Гуртожитки забезпечені м’яким інвентарем. Для прання білизни є пральна зала з машинами-автомат і приміщення для сушіння білизни.
З метою духовного збагачення молоді та збереження національних традицій в приміщенні жіночого гуртожитку працює музей народознавства, де зібрані предмети народного побуту, декоративно-ужиткового мистецтва з різних куточків України, які надали працівники та здобувачі освіти училища.
Для дозвілля здобувачів освіти та розвитку їхніх здібностей в гуртожитках організовано роботу гуртків: «Силует», «Мене навчили руки мами», «Media.com».