Майстер – клас з приготування вареників

Серед професій , за якими здійснюється підготовка кваліфікованих робітників в Козятинському училищі, є професія «Кухар. Кондитер. Офіціант», яка не втрачає своєї актуальності у всі часи. Сьогодні кухарі, кондитери консультують замовників; вони декоративно оздоблюють вироби ; діляться технологіями приготування різних страв. Їх діяльність пов’язана з постійними турботами про людей , тому що їжа має вагоме значення для здоров’я кожної людини.

Сьогодні 25 травня в рамках програми Тижня професійної освіти майстрами виробничого навчання Баланцевою Т.М., Вовченко Л.О., Прилуцькою О.В. для здобувачів освіти проведено майстер-клас з приготування вареників на тему «Український вареник». Учні групи 6 Довгалюк Богдана та Маковська Юлія теж демонстрували прийоми роботи при формуванні вареників.

Вареники – найпопулярніша страва української кухні . Процес їх приготування уособлює в собі ще й процес об’єднання родини. Без них не обходилися традиційні українські свята та вечорниці. Вареники з давніх-давен вважаються українською національною стравою. Ці вироби з тіста оспівані в народних піснях, описані в казках та згадуються у віршах.

В українських селах дуже часто готують вареники з картоплею та сиром як святкову страву на неділю, без вареників з квашеної капусти неможливо уявити собі Святвечір. Вареники вже давно стали візитною карткою України .

Майстри виробничого навчання нагадали, що для приготування тіста використовують не тільки пшеничне, а й гречане та житнє борошно. А різноманіття начинок для тіста перевищує цифру 30.

Захід було проведено в їдальні училища в дружній, родинній атмосфері, всі бажаючі могли приєднатися до роботи та готувати вареники. Таїсія Миколаівна продемонструвала також подачу вареників, які тут же варилися .

Здобувачі освіти групи 102 Крамаренко Настя та Казмірчук Назар пригощали усіх готовими варениками . Організатори майстер-класу та учасники продегустували украінські варенички із різними начинками, та подякували за смакоту!

Призначення Гранту Козятинському МВПУЗТ в розмірі 30 тис. грн На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ СИЛЬНІ ГРОМАДИ» на 2018 – 2025 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515 (зі змінами),  Козятинське міжрегіональне вище професійне училища залізничного транспорту брало  участь у оголошеному Вінницькою […]

В рамках плану роботи закладу освіти та Центру професійного розвитку кар’єри спільно з  ПрАТ МХП завдяки ініціативності керівника відділу професійного навчання даного підприємства Олени Азєєвої та директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка була запланована екскурсія до філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» в м. Ладижин  для здобувачів освіти випускного курсу з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу. […]

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» отримав  14 ноутбуків загальною вартістю  281 тис. 831 грн. 62 коп., які будуть використовуватись здобувачами освіти та педагогічними працівниками закладу в освітньому процесі. Ноутбуки придбані в рамках програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Ноутбуки допомагають у […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x