Тиждень професійної освіти триває… Засідання круглого столу «Шлях до успіху»

В рамках проведення тижня професійної освіти в Козятинському МВПУЗТ 25 травня 2023 року пройшло засідання круглого столу на тему «Шлях до успіху» адміністрації училища, педагогічних працівників з напрямку підготовки «Залізничний транспорт» спільно з керівництвом регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з підключенням в режимі on-line начальника служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Груці Наталії Петрівни, начальника відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Василюк Софії Вікторівни.

На захід були також запрошені представники підприємств замовників кадрів – роботодавців: Попова Наталія Михайлівна – помічник начальника з кадрів Відокремленого підрозділу «Локомотивне депо ст. Козятин» регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» та Данилюк Олександр Володимирович – машиніст-інструктор ВП Локомотивне депо Козятин, помічник начальника з кадрових питань Зоргач Олена Михайлівна ВП Козятинської дистанції сигналізації та зв’язку регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця».

На засіданні були присутні здобувачі освіти випускних груп з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста тепловоза. Помічник машиніста електровоза», «Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації та зв’язку», «Провідник пасажирського вагона».

Під час роботи круглого столу виступили від училища Андрій Олексійович Стецюк – директор, Анжела Володимирівна Рибіцька -заступник директора з навчально-виробничої роботи, Олена Олександрівна Коломійчук – заступник директора з навчальної роботи, Валерій Петрович Хомюк – старший майстер..

З привітальним словом звернулася до присутніх на засіданні Груця Наталія Петрівна начальник служби кадрової та соціальної політики , подякувала закладу освіти, в особі директору училища Андрію Стецюку, за якісну підготовку молодих кадрів, зазначила, що ми працюємо спільно для нашої держави: організовуємо безпечне перевезення пасажирських та ватажних поїздів, безперервну роботу всіх ділянок Південно-Західної залізниці.

Наша спільна мета – захист трудового фронту, адже сьогодні кожен роботодавець, кожен працівник на своєму робочому місці вносять свій внесок у підтримку Збройних Cил України, а здобувачі освіти своїми навчальними досягненнями та професійними здобутками.

Василюк Софія Вікторівна начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів в свою чергу також подякувала за такий формат роботи в он-лайні , коли можна підвести підсумки на досягнутому та визначити перспективи для подальшої співпраці.

На зустрічі були обговорені питання щодо якісної підготовки кваліфікованих робітників, організації навчання за дуальною формою, перспективи розвитку залізничної галузі, вдосконалення професії залізничника як універсального робітника, умови роботи на залізниці, кваліфікаційний обсяг знань, умінь і навичок яких вимагає обрана професія.

Також були підведені підсумки конкурсу фахової майстерності з професії «Помічник машиніста тепловоза», який проходив 24 травня на базі училища.

Закладом освіти у вигляді презентації була доведена інформація про співпрацю училища та регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а саме організація виробничої практики, дуальна форма навчання, професійні здобутки майбутніх кваліфікованих робітників.

У дружній робочій атмосфері присутні обговорили особливості підготовки кваліфікованих робітників.

Здобувачі освіти із зацікавленням сприймали інформацію щодо їх майбутнього працевлаштування.

Адміністрація училища висловлює щиру вдячність керівництву служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південно-Західна залізниця» за цікаву та змістовну зустріч, за цінні рекомендації від представників підприємств – роботодавців щодо подальшої співпраці та вдосконалення практичної підготовки здобувачів освіти для залізничної галузі.

Призначення Гранту Козятинському МВПУЗТ в розмірі 30 тис. грн На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ СИЛЬНІ ГРОМАДИ» на 2018 – 2025 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515 (зі змінами),  Козятинське міжрегіональне вище професійне училища залізничного транспорту брало  участь у оголошеному Вінницькою […]

В рамках плану роботи закладу освіти та Центру професійного розвитку кар’єри спільно з  ПрАТ МХП завдяки ініціативності керівника відділу професійного навчання даного підприємства Олени Азєєвої та директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка була запланована екскурсія до філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» в м. Ладижин  для здобувачів освіти випускного курсу з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу. […]

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» отримав  14 ноутбуків загальною вартістю  281 тис. 831 грн. 62 коп., які будуть використовуватись здобувачами освіти та педагогічними працівниками закладу в освітньому процесі. Ноутбуки придбані в рамках програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Ноутбуки допомагають у […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x