Професійний конкурс “Кухар” під назвою “Бренд від шеф-кухаря”.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі 23 листопада  пройшов конкурс серед здобувачів освіти з професії «Кухар» під назвою «Бренд від шеф-кухаря».

Конкурс професійної майстерності серед учнів проводиться з метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів. Троє учасників конкурсу творчо та професійно підійшли до виконання конкурсних завдань, на високому рівні приготували страви та презентували їх членам журі. Маючи частково заповнені інструкційно-технологічні картки та набір продуктів, здобувачі освіти самостійно обрали на свій смак ті продукти, які необхідні були  для приготування страви, яку створювали власно (набір продуктів був забезпечений і поданий на окремому столі). Також конкурсанти мали змогу творчо поєднати, можливо непоєднувальні смаки, які в цілому дали неперевершений смак власної страви.

За основними критеріями оцінювання конкурсу, а саме  дотримання технологічного процесу приготування страви, дотримання безпечних умов праці; оригінальність оформлення страви та за смакові якості; оригінальність складу рецептури; дотримання часу на виготовлення страви та презентація  подачі , було визначено переможця конкурсу.

1 місце посіла  Чайка Юлія – здобувач освіти групи № 6, яку підготувала майстер виробничого навчання Головатюк Ольга Миколаївна.

ІІ місце – Кухарець Сніжана (група № 302) та ІІІ місце – Тучак Марія (група 225), майстер виробничого навчання Плисак Тетяна Михайлівна.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ПРОФЕСІЙНИМИ ЗДОБУТКАМИ!

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! – ONLINE: ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» ЧЕКАЄ НА ВАС! У нас ви не тільки отримаєте міцні знання та диплом кваліфікованого робітника, а й матимете унікальну можливість самореалізуватися та здійснити свої мрії.З вами будете працювати досвідчений колектив педагогів, який відкриє для вас світ цікавих професій та професійно підготує до […]

Вітаємо випускників із здобуттям професії!

Колектив Козятинського МВПУЗТ відзначив День єднання відповідно до Указу Президента України.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x