Професійний конкурс “Кухар” під назвою “Бренд від шеф-кухаря”.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти в Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі 23 листопада  пройшов конкурс серед здобувачів освіти з професії «Кухар» під назвою «Бренд від шеф-кухаря».

Конкурс професійної майстерності серед учнів проводиться з метою підвищення якості професійної майстерності, посилення інтересу до поглибленого вивчення предметів професійно-теоретичної підготовки і оволодіння навичками трудових прийомів. Троє учасників конкурсу творчо та професійно підійшли до виконання конкурсних завдань, на високому рівні приготували страви та презентували їх членам журі. Маючи частково заповнені інструкційно-технологічні картки та набір продуктів, здобувачі освіти самостійно обрали на свій смак ті продукти, які необхідні були  для приготування страви, яку створювали власно (набір продуктів був забезпечений і поданий на окремому столі). Також конкурсанти мали змогу творчо поєднати, можливо непоєднувальні смаки, які в цілому дали неперевершений смак власної страви.

За основними критеріями оцінювання конкурсу, а саме  дотримання технологічного процесу приготування страви, дотримання безпечних умов праці; оригінальність оформлення страви та за смакові якості; оригінальність складу рецептури; дотримання часу на виготовлення страви та презентація  подачі , було визначено переможця конкурсу.

1 місце посіла  Чайка Юлія – здобувач освіти групи № 6, яку підготувала майстер виробничого навчання Головатюк Ольга Миколаївна.

ІІ місце – Кухарець Сніжана (група № 302) та ІІІ місце – Тучак Марія (група 225), майстер виробничого навчання Плисак Тетяна Михайлівна.

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ПРОФЕСІЙНИМИ ЗДОБУТКАМИ!

Ось і настав цей день… 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Бажаємо нашим здобувачам освіти, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих […]

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає з Днем Незалежності України!Перемоги, відновлення територіальної цілісності, та високого рівня життя для всіх українців! Хай підростаюче та майбутнє покоління нашої неньки завжди пишаються своєю Батьківщиною, а зірка свободи та миру завжди освітлює шлях нашої країни!

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає усіх з Днем Державного Прапора України! Це прапор – вільної країни, Це прапор – міста і села, Це стяг моєї Батьківщини, І в ньому вічності добра. Він майорить, як синє небо, Безхмарний – символе добра, А жовтий – золоте колосся, Відбиток віри та тепла. І […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x