Олімпійський день “Рух – це здорово!”

В усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету відзначають Олімпійський день. Олімпійський день – це свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

З метою популяризації олімпійських цінностей, пропаганди здорового способу життя серед учасників освітнього процесу 23 червня в Козятинському МВПУЗТ відбувся Олімпійський день під гаслом: “Рух – це здорово!”.

Захід розпочався із гімну України та підняття олімпійського прапора. Учасників змагань привітали директор училища Андрій Олексійович Стецюк, заступник директора Лариса Василівна Осіпчук та керівник фізичного виховання Леонід Васильович Трончук. Вихованці гуртка художньої самодіяльної творчості “Колорит” (керівник Наталя Романівна Радько) привітали учасників запальним веселим танцем.

У заході взяли участь 10 команд по 7 учасників. Змагання складалися із 14 етапів на двох доріжках довжиною 140 метрів. Кожен учасник взяв участь у одному забігу.

Викладачі фізичного виховання: Неля Вікторівна Бандурко, Леонід Васильович Трончук, Артем Павлович Холковський здійснювали контроль виконання завдань та визначали переможців за результатами змагань.

Найкращі результати показали здобувачі освіти груп:

І місце – група № 102 ККО

ІІ місце – група № 116 ООІПЗ.А

ІІІ місце – група № 103 ПМТЕ

Свято спорту пройшло весело та цікаво. Здобувачі освіти отримали позитивні емоції та долучилися до олімпійських ідей та цінностей.

Призначення Гранту Козятинському МВПУЗТ в розмірі 30 тис. грн На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ СИЛЬНІ ГРОМАДИ» на 2018 – 2025 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515 (зі змінами),  Козятинське міжрегіональне вище професійне училища залізничного транспорту брало  участь у оголошеному Вінницькою […]

В рамках плану роботи закладу освіти та Центру професійного розвитку кар’єри спільно з  ПрАТ МХП завдяки ініціативності керівника відділу професійного навчання даного підприємства Олени Азєєвої та директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка була запланована екскурсія до філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» в м. Ладижин  для здобувачів освіти випускного курсу з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу. […]

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» отримав  14 ноутбуків загальною вартістю  281 тис. 831 грн. 62 коп., які будуть використовуватись здобувачами освіти та педагогічними працівниками закладу в освітньому процесі. Ноутбуки придбані в рамках програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Ноутбуки допомагають у […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x