Майстер клас з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза»

В Козятинському ВПУ залізничного транспорту 24 листопада 2021 року проходили заходи до ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТИЖНЯ  ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ з підготовки професій  для залізничної галузі.

Для здобувачів освіти 1 курсу групи № 115  з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза» викладачем спецдисциплін Голумбієвським Володимиром Віталійовичем на навчально-виробничому полігоні-майстерні локомотивного господарства був проведений майстер-клас: «Розбирання, збирання та вимірювання параметрів автозчепного пристрою СА – 3». Даний захід проводився з метою підвищення рівня професійної компетентності здобувачів освіти, популяризації робітничої професії, поглибленого вивчення будови автозчепного пристрою. Тим паче, що такий вид практичного завдання є одним із конкурсних завдань практичних турів Всеукраїнських конкурсів  професійної майстерності для помічників машиністів локомотивів та Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine».

Викладач спецдисциплін надав змістовний теоретичний блок матеріалу з поясненням на натуральному зразку автозчепного пристрою та професійно показав прийоми роботи по  розбиранню, збиранню автозчепного пристрою СА-3. Здобувач освіти  групи ІУ курсу з професії «Слюсар з ремонту рухомого складу. Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза»  Музичук Вадим, переможець обласного Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» з професії «Помічник машиніста тепловоза»  продемонстрував здобувачам освіти також прийоми роботи щодо  вимірювання параметрів автозчепного пристрою шаблоном № 873.  Здобувачам освіти 1 курсу – початківцям у здобутті професії – також надали можливість відтворити прийоми роботи.

Ось і настав цей день… 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Бажаємо нашим здобувачам освіти, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих […]

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає з Днем Незалежності України!Перемоги, відновлення територіальної цілісності, та високого рівня життя для всіх українців! Хай підростаюче та майбутнє покоління нашої неньки завжди пишаються своєю Батьківщиною, а зірка свободи та миру завжди освітлює шлях нашої країни!

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає усіх з Днем Державного Прапора України! Це прапор – вільної країни, Це прапор – міста і села, Це стяг моєї Батьківщини, І в ньому вічності добра. Він майорить, як синє небо, Безхмарний – символе добра, А жовтий – золоте колосся, Відбиток віри та тепла. І […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x