КРУГЛИЙ СТІЛ: «МОЯ ПРОФЕСІЯ – МІЙ ВИБІР, МІЙ УСПІХ!»

Відповідно до запланованих заходів до Всеукраїнського тижня професійної освіти  25 листопада 2021 року здобувачі освіти  навчальних груп № 214 та № 227, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», педагогічні працівники об’єдналися для проведення круглого столу: «Моя професія – мій вибір, мій успіх!».

На захід були запрошені гості: Холковська Марина Вікторівна – головний бухгалтер ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ», Римша Дмитро Олександрович – інженер-електронник, викладач спецдисциплін, системний адміністратор ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ», випускник нашого училища та Маковецький Тимофій – 3D дизайнер, web розробник, фрілансер.

Гості цікаво та змістовно розповіли про свої професії. Всі присутні на заході з великим задоволенням послухали виступи професіоналів своєї справи.

Зокрема, Холковська Марина Вікторівна, донесла здобувачам освіти докладну інформацію про професію «бухгалтера», провела з учнями тестування професійного спрямування. Звернула увагу на питання подальшого працевлаштування та продовження навчання після закінчення училища, дала відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.

Маковецький Тимофій, який є випускником нашого училища, продемонстрував здобувачам освіти сферу своєї діяльності, а саме: власноруч сконструйований прототип робота, макет 3D-принтера, наробки в сфері створення web-сайтів та роботу в сфері web-програмування.

Римша Дмитро Олександрович дуже цікаво розповів здобувачам освіти про свій шлях становлення в IT-сфері та як викладача училища. Поділився секретами успішного професійного зростання та дав поради щодо подальшого вдосконалення професійних навиків та поглиблення навчання за вибраною професією.

Заступник директора з методичної роботи Міськова Маргарита  Георгіївна  подякувала гостям за професійні поради та  настанови майбутнім фахівцям своєї справи.  Круглий стіл пройшов в теплій затишній атмосфері. Здобувачі освіти зрозуміли, що не потрібно зупинятися на досягнутому, а продовжувати поглиблювати свої знання та вдосконалювати практичні навики в професії.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! – ONLINE: ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» ЧЕКАЄ НА ВАС! У нас ви не тільки отримаєте міцні знання та диплом кваліфікованого робітника, а й матимете унікальну можливість самореалізуватися та здійснити свої мрії.З вами будете працювати досвідчений колектив педагогів, який відкриє для вас світ цікавих професій та професійно підготує до […]

Вітаємо випускників із здобуттям професії!

Колектив Козятинського МВПУЗТ відзначив День єднання відповідно до Указу Президента України.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x