КРУГЛИЙ СТІЛ: «МОЯ ПРОФЕСІЯ – МІЙ ВИБІР, МІЙ УСПІХ!»

Відповідно до запланованих заходів до Всеукраїнського тижня професійної освіти  25 листопада 2021 року здобувачі освіти  навчальних груп № 214 та № 227, які навчаються за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», педагогічні працівники об’єдналися для проведення круглого столу: «Моя професія – мій вибір, мій успіх!».

На захід були запрошені гості: Холковська Марина Вікторівна – головний бухгалтер ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ», Римша Дмитро Олександрович – інженер-електронник, викладач спецдисциплін, системний адміністратор ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ», випускник нашого училища та Маковецький Тимофій – 3D дизайнер, web розробник, фрілансер.

Гості цікаво та змістовно розповіли про свої професії. Всі присутні на заході з великим задоволенням послухали виступи професіоналів своєї справи.

Зокрема, Холковська Марина Вікторівна, донесла здобувачам освіти докладну інформацію про професію «бухгалтера», провела з учнями тестування професійного спрямування. Звернула увагу на питання подальшого працевлаштування та продовження навчання після закінчення училища, дала відповіді на всі питання, які цікавили присутніх.

Маковецький Тимофій, який є випускником нашого училища, продемонстрував здобувачам освіти сферу своєї діяльності, а саме: власноруч сконструйований прототип робота, макет 3D-принтера, наробки в сфері створення web-сайтів та роботу в сфері web-програмування.

Римша Дмитро Олександрович дуже цікаво розповів здобувачам освіти про свій шлях становлення в IT-сфері та як викладача училища. Поділився секретами успішного професійного зростання та дав поради щодо подальшого вдосконалення професійних навиків та поглиблення навчання за вибраною професією.

Заступник директора з методичної роботи Міськова Маргарита  Георгіївна  подякувала гостям за професійні поради та  настанови майбутнім фахівцям своєї справи.  Круглий стіл пройшов в теплій затишній атмосфері. Здобувачі освіти зрозуміли, що не потрібно зупинятися на досягнутому, а продовжувати поглиблювати свої знання та вдосконалювати практичні навики в професії.

Ось і настав цей день… 1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Бажаємо нашим здобувачам освіти, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними добрими зустрічами, новими цікавими знайомствами. Й нехай на перервах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги на уроках. Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих […]

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає з Днем Незалежності України!Перемоги, відновлення територіальної цілісності, та високого рівня життя для всіх українців! Хай підростаюче та майбутнє покоління нашої неньки завжди пишаються своєю Батьківщиною, а зірка свободи та миру завжди освітлює шлях нашої країни!

Колектив ДПТНЗ “Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту” вітає усіх з Днем Державного Прапора України! Це прапор – вільної країни, Це прапор – міста і села, Це стяг моєї Батьківщини, І в ньому вічності добра. Він майорить, як синє небо, Безхмарний – символе добра, А жовтий – золоте колосся, Відбиток віри та тепла. І […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x