КРУГЛИЙ СТІЛ «ЗДОБУТТЯ ПРОФЕСІЇ – ЗАПОРУКА ЖИТТЄВОГО УСПІХУ» ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ БАЗОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

В рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти 25 листопада у Козятинському міжрегіональному вищому професійному училищі залізничного транспорту відбувся круглий стіл «ЗДОБУТТЯ  ПРОФЕСІЇ – ЗАПОРУКА  ЖИТТЄВОГО УСПІХУ»щодо популяризації робітничих професій, якісної підготовки конкурентоспроможних фахівців з професій для галузей економіки та транспортної логістики.

Участь у заході взяли представники базових підприємств відокремлених підрозділів РЕГІОНАЛЬНОЇ ФІЛІЇ «ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ»: Семенюк Сергій Васильович, інженер ВП “Козятинський територіальний відділ матеріально-технічного забезпечення” ст.. Козятин;  Горалюк Олександр Володимирович, провідний інженер – електронік  ВП «Локомотивне депо»      ст. Козятин;  Стецюк Андрій  Олексійович, директор Козятинського МВПУЗТ; заступники директора училища Рибіцька А.В., Коломійчук О.О., Осіпчук Л.В., старший майстер Хомюк В.П., майстри виробничого навчання Гуменюк О.О., Савчук Т.М. та здобувачі освіти з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Агент з постачання».

Даний захід розпочався з вітальних слів майстра виробничого навчання Гуменюк О. О. до присутніх, яка акцентувала увагу здобувачів освіти на їх успішному виборі професії, на важливих аспектах навчання, що є запорукою життєвого успіху.  Стецюк Андрій Олексійович, директор училища, розповів про основні завдання, перспективи розвитку  та досягнення освітнього закладу, про співпрацю училища з роботодавцями у підготовці висококваліфікованих робітників, що сприяло створенню робочої атмосфери заходу. Також ознайомив  із проведеними заходами  щодо відкриття навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Заступник директора з НВР Рибіцька Анжела Володимирівна довела інформацію про співпрацю з роботодавцями щодо організації та проходження виробничої практики здобувачами освіти на даних підприємствах.

Представники базових підприємств Горалюк Олександр Володимирович та Семенюк Сергій Васильович поділилися з присутніми досвідом роботи у своїй галузі, про співпрацю із училищем щодо проведення спільних заходів у рамках підготовки кваліфікованих робітників та організації робочих місць для проходження виробничої практики. Також  зазначили, що здобуті професійні знання та сформовані навички здобувачів освіти є показником якісної підготовки кваліфікованих робітників за  сучасними професіями для галузей економіки та транспортної логістики.

Партнерські відносини представників закладу освіти та базових підприємств сприяли дружній, робочій атмосфері круглого столу. Здобувачі освіти груп № 316 та 107, в свою чергу, мали можливість поставити запитання роботодавцям, які цікавили їх стосовно майбутньої професії, працевлаштування та заробітної плати. Також представники базових підприємств Горалюк О.В. та Семенюк С. В. поділилися із присутніми своїми враженнями щодо досягненого успіху в їх професійному житті.

Здобувачі освіти  Криворучко Арсен та Тимчук Олег презентували  професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» та «Агент з постачання», відзначали їх переваги та  кваліфікаційні  вимоги.  Майстер виробничого навчання Гуменюк  О.О. провела із здобувачами освіти міні-вікторину на знання своєї професії,  що сприяло активності учнів в даному заході.

На завершення круглого столу директор училища Андрій Олексійович звернувся до здобувачів освіти і зазначив , що ми впевнені, що ви вибрали собі професію до душі, яку будете любити. Тільки улюблена робота приносить щастя й задоволення. Ніякі блага не можуть замінити людині радощів праці, задоволення своїм правильним та потрібним місцем у житті. І насамперед, ми вам бажаємо бути людьми – працьовитими, чуйними, добрими до інших. Мати також  мрію і прагнути до неї.

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ! – ONLINE: ЕЛЕКТРОННА ЗАЯВА ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» ЧЕКАЄ НА ВАС! У нас ви не тільки отримаєте міцні знання та диплом кваліфікованого робітника, а й матимете унікальну можливість самореалізуватися та здійснити свої мрії.З вами будете працювати досвідчений колектив педагогів, який відкриє для вас світ цікавих професій та професійно підготує до […]

Вітаємо випускників із здобуттям професії!

Колектив Козятинського МВПУЗТ відзначив День єднання відповідно до Указу Президента України.

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x