ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ – 2023!

Вітаємо випускників Козятинського МВПУЗТ з професії «Кухар. Кондитер. Офіціант» та «Провідник пасажирського вагона» із закінченням закладу освіти.

Позаду приємні та хвилюючі моменти завершення навчання: складання державного кваліфікаційного екзамену , урочисте вручення диплома кваліфікованого робітника, привітання із здобуттям професійноі освіти . Випускники групи № 18 з професії «Провідник пасажирського вагона» навчалися за дуальною формою навчання. Перебуваючи на виробничій практиці у нелегкі для країни часи, юнаки та дівчата проявили відповідальність та організованість, та ще раз підтвердили високий професійний рівень підготовки. Курко Катерина та Коломієць Руслана отримали диплом з відзнакою.

Недарма залізничників називають «залізні люди», адже завдячуючи їм наша залізниця працювала та працює безперебійно. І з початком масштабного вторгнення ворога на нашу країну , допомагала в евакуації людей. Дякуємо філії «Пасажирська компанія» АТ «Укрзалізниця» за співпрацю у підготовці кадрів для залізничної галузі.

Училище для наших здобувачів освіти є і завжди буде другою домівкою, де їх завжди люблять, навчають, пишаються їх професійними здобутками! Педагогічні працівники завжди переймаються життям та навчанням наших здобувачів освіти. Майстрам виробничого навчання Булич Олені та Прилуцькій Ользі радісно за здобутки своїх вихованців та сумно, тому що настав час говорити : «Допобачення! Щасливоі дороги!»

Випускники групи 26 з професії «Кухар. Кондитер. Офіціант» мають високі результати з професійної підготовки, п’ять відмінників отримали дипломи кваліфікованого робітника з відзнакою. Вітаємо наших здобувачів освіти з високими досягненнями під час навчання та виробничої практики : Дроботун Ольгу, Кособуцького Владислава, Годинського Сергія, Маковецького Артема та Михайлівського Артема.

Також серед наших випускників багато талановитих учнів, які протягом навчання мали призові місця у виступах з художньої самодіяльності . Бажаємо випускникам групи № 26 з професії «Кухар. Кондитер. Офіціант» та групи № 18 «Провідник пасажирського вагона» щасливої долі, успішного працевлаштування на робочих місцях, мирного неба , віри в перемогу та як кажуть залізничники «зеленого вогника на життєвому шляху»!

Призначення Гранту Козятинському МВПУЗТ в розмірі 30 тис. грн На виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ СИЛЬНІ ГРОМАДИ» на 2018 – 2025 роки, затвердженої рішенням 27 сесії обласної Ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року № 515 (зі змінами),  Козятинське міжрегіональне вище професійне училища залізничного транспорту брало  участь у оголошеному Вінницькою […]

В рамках плану роботи закладу освіти та Центру професійного розвитку кар’єри спільно з  ПрАТ МХП завдяки ініціативності керівника відділу професійного навчання даного підприємства Олени Азєєвої та директора Козятинського МВПУЗТ Андрія Стецюка була запланована екскурсія до філії «ВКВК» ТОВ «Вінницька птахофабрика» в м. Ладижин  для здобувачів освіти випускного курсу з професій «Слюсар з ремонту рухомого складу. […]

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту» отримав  14 ноутбуків загальною вартістю  281 тис. 831 грн. 62 коп., які будуть використовуватись здобувачами освіти та педагогічними працівниками закладу в освітньому процесі. Ноутбуки придбані в рамках програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія. Ноутбуки допомагають у […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x