Участь у професійному конкурсі “Світ захоплення в моїй професії”

В рамках проведення заходів до Всеукраїнського тижня професійної освіти 25 листопада 2021 року здобувачі освіти групи №1 з професії  «Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування» ДПТНЗ  «Козятинське МВПУЗТ», які навчаються за дуальною формою, по завершенню виробничої практики  проходили поетапну кваліфікаційну атестацію на присвоєння кваліфікації «Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування IV–го розряду», яка відбувалася у форматі професійного конкурсу «Світ захоплення в моїй професії»  на базі  ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» в смт. Глухівці, у новому нещодавно  обладнаному кабінеті з сучасними тренажерами та відповідним програмним забезпеченням.

Поетапна   кваліфікаційна атестація складалася з теоретичної та практичної частин.  Теоретична частина  проходила у формі багаторівневого  он-лайн тестування із використанням  інтернет-сервісу  LearningApps.

Для виконання практичної частини здобувачі освіти попередньо були сформовані у чотири команди та  отримали конкурсне завдання :«Збирання електричної схеми для запуску трьохфазного асинхронного двигуна». Робота виконувалась на обладнаних робочих місцях, забезпечених інструментами, пристроями та схемами . Визначений час на виконання  практичного туру складав – 1.5 год

Організаторами конкурсу зі сторони «АКВ Українське каолінове товариство»  були заступник директора ТОВ Ольга Куленко та помічник  керівника проекту щодо впровадження дуальної форми Лебедєва Анна, зі сторони ДПТНЗ «Козятинське МВПУЗТ»  – під патронатом директора Стецюка Андрія Олексійовича  –  заступник директора з виробничої роботи  Рибіцька Анжела Володимирівна , заступник директора з навчальної роботи Коломійчук Олена та   майстер виробничого навчання Опанович Юлія Миколаївна.

Проводили  професійний конкурс  та оцінювали роботу здобувачів освіти  майстер з ремонту приладів та апаратури ТОВ АКВ   Балановський Сергій та головний інженер Назарівський Назар.

Здобувачі освіти під час виконання кваліфікаційних робіт у формі конкурсних завдань впевнено виконали   всі умови завдання  відповідно до наданої графічної схеми, дотримувалися вимог безпеки праці та технології виконання робіт.

По завершенні конкурсних завдань майстер з ремонту приладів та апаратури  Балановський Сергій та головний інженер Назарівський Назар  здійснювали перевірку правильності  зібраної електричної схеми:  кожна   команда  здобувачів освіти  під’єднала  зібрану електричну схему до діючого стенду та проводила  запуск трьохфазного асинхронного двигуна.

В цілому майбутні електромонтери з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування справилися зі всіма завданнями конкурсу, показали хороші теоретичні знання, продемонстрували набуті практичні вміння та навики з обраної професії.

Переможцями конкурсу  стали  здобувачі освіти  Нетужилов Валерій та Трофімов Олексій (І місце), які вчасно виконали практичне завдання та набрали максимальну кількість балів при  збиранні схеми , відповідно, запуск асинхронного двигуна . ІІ місце посіла команда у складі здобувачів освіти – Галстяна Артура та Карпухіна Дмитра. Команди здобувачів освіти у складі  Даневського Дмитра, Жорноклея Вадима і  Харчука Богдана  та  Григи Олександра, Щурука Олександра  швидко ліквідували незначні недоліки, після чого продемонстрували правильність збору схеми та запуск двигуна.

Всі учасники професійного конкурсу  вдало продемонстрували справжню професійну майстерність та конкурентоспроможність на вітчизняному ринку праці,  пройшовши  поетапну кваліфікаційну атестацію  з присвоєннями IV – го робітничого розряду з  професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування пристроїв сигналізації, централізації та блокування»;  були  нагороджені Почесними грамотами та подарунками.  Після вдалого завершення  поетапної кваліфікаційної атестації  здобувачі освіти групи №1, які навчаються в рамках  впровадження дуальної форми навчання,   впевнено  можуть опановувати  5-ий робітничий  розряд з даної   професії.  А по завершенні навчання,  в березні 2022 року майбутні випускники  даної групи будуть забезпечені першим робочим місцем  на базі ТОВ АКВ «Українське каолінове товариство» відповідно до укладеної трьохсторонньої угоди.

Дякуємо нашим роботодавцям за співпрацю у підготовці висококваліфікованих робітників.

10-11 квітня 2023 року після закінчення виробничої практики на підприємствах здобувачі освіти Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища , які здобувають професію «Кухар. Кондитер. Офіціант», виконували кваліфікаційну пробну роботу. Перелік завдань робіт відповідав вимогам кваліфікаційної характеристики кухаря 3 розряду та містив завдання щодо приготування різних страв. Здобувачі освіти групи 102 (майстер виробничого навчання Баланцева Т.М.) показали […]

До Дня працівників освіти колектив Козятинського МВПУЗТ отримав визнання своєї педагогічної діяльності. Адміністрація закладу на чолі з директором Андрієм Стецюком вдячні начальнику Хмільницької районної військової адміністрації Богдану Кузнецу, Козятинському міському голові Тетяні Єрмолаєвій, начальнику Козятинської дирекції залізничних перевезень Василю Буцерозі за високу оцінку роботи колективу. А вихованцям зразкового танцювального колективу “Колорит” і вокального гуртка “Соловейко” […]

Урок доброти

До Всесвітнього дня захисту тварин в рамках проведення ІІІ Міжнародного уроку доброти “Гуманне та відповідальне ставлення до тварин” в Козятинському МВПУЗТ були проведені цікаві виховні заходи. Класні керівники: Ірина Хомюк, Вікторія Прокопчук, Алла Гаврилюк, Алла Рожновська у своїх навчальних групах провели  уроки доброти на тему: “Даруй тепло свого серця братам нашим меншим”.  Такі уроки виховують […]

Ми на нашому сайті використовуємо файли cookie, якщо ви не згодні, щоб ми використовували даний тип файлів, ви повинні відповідним чином встановити налаштування вашого браузера (в такому випадку ми не гарантуємо коректної роботи сайту) або не використовувати наш веб-сайт

x